Tábořiště Radnická Hájovna

 

Tábořiště u Radnické Hájovny je základna pro 40-50 osob na veliké louce na zalesněném kopci nad městečkem Radnice. Tábořiště tvoří 20 podsadových stanů, kuchyně s nádobím, lednicí, skříněmi a bednami na potraviny, vojenská polní kuchyně, várnice na pití, umyvárky, sprchy, 4 gelové WC, jídelna. V okolí najdete snad všechno co si lze představit pro táborové aktivity – od skály na slaňování, přes rozsáhlé lesy na všechny druhy her, po celodenní výlety na zříceniny hradů a zámky.

U tábořiště se můžete také seznámit s kozami nebo kamerunskými ovečkami.

 Koupání je možné v jezeře cestou do obce Chomle nebo v koupališti na návsi v nedaleké obci Vejvanov. My tam chodíme s táborem pěšky.

Do Radnic u Rokycan se můžete dopravit vlakem i autobusem. Pak už pěšky na kopec na tábořiště.

K nákupům lze využít město Radnice pod kopcem, nebo zajet do supermarketu do Rokycan, případně až do Plzně.

Pro další informace a dotazy nás prosím kontaktujte na emailu, který najdete v kontaktech.

Pokud si vyberete naše tábořiště, zaplatíte nevratnou zálohu (5 000 Kč za 7 dní, 10 000 Kč za 14 dní) a tím je pro vás termín tábořiště rezervován. Cena pronájmu celého tábořiště je 15 000 Kč na 7 dní a 30 000 Kč na 14 dní. Dostanete od nás smlouvu, podrobnější seznam vybavení tábořiště, který se podepisuje až při převzetí a několik pravidel pro používání táborového vybavení. Po domluvě se samozřejmě můžete přijet na tábořiště podívat.

Až na tábořiště vede nezpevněná cesta loukou a lesem z Radnic kolem Křížové cesty a Kalvárie. Dojedete až na tábořiště. Ve sněhu nebo blátě doporučujeme terénní vozidlo.

Další informace o našem tábořišti můžete najít na těchto webových stránkách, kde je databáze tábořišť.

Více fotografií z našich táborů kde je vidět tábořiště naleznete zde na našem Facebooku. Jde o fotografie od roku 2015, dříve jsme tábořili jinde.

Těšíme se na zájemce :)

  • Zbraně

    Nechte si vyrobit meč na míru a podle Vašeho přání.

  • Tábořiště

    Chcete trávit léto uprostřed přírody? Pronajměte si naše tábořiště!

  • Kovárna

    Kovářství a výroba zbraní je prostě umění v němž se někteří mohou stát mistry.